Cellfast Україна

"СЕЛЛ-ФАСТ Україна" - офіційне представництво групи компаній CELLFAST на території України.

Група Cellfast є одним з провідних польських переробників пластика і провідним виробником шлангів, садового приладдя, водостічних систем та софіта в Європі. Заснована на 100% польському капіталі. Група є безумовним лідером на внутрішньому ринку і найбільшим експортером в багато країн Європи і світу, в тому числі в Україні.

Протягом багатьох років Група інвестувала значні кошти в сучасне обладнання, нові технології, і перш за все в людський капітал. Завдяки інноваційним і сучасним рішенням, використовуваним в процесі виробництва і управління, ми можемо гарантувати нашим Клієнтам високу якість продукції, підтверджену сертифікатами.

Група Cellfast має у розпорядженні площі понад 50 000 м2, що складається з трьох заводів, розташованих в містах Сталова Воля і Кросно, складських приміщень, в тому числі складський комплекс площею понад 5 000 м2 в с.Рогозів Бориспільського району в Україні.

Все це, разом з гнучко вибудуваної ціновою політикою, дозволило нам завоювати високу довіру споживачів не тільки в Україні і Європі, але і по всьому світу.

Будучи офіційним представництвом "СЕЛЛ-ФАСТ Україна" від імені виробника дає гарантію і пропонує своїм Клієнтам повний асортимент продукції, виробленої Cellfast:

Історія розвитку групи компаній CELLFAST

Компанія Cellfast була заснована в 1990 році в Кросно. Спочатку це був невеликий завод по виробництву садових шлангів. Завдяки цілеспрямованості, наполегливості та послідовності дій, протягом декількох років компанія стала великим виробником і змогла лише за кілька років завоювати широку популярність серед споживачів Польщі і прилеглого зарубіжжя.

Щоб задовольнити зростаючі вимоги ринку, в 2001 році був відкритий новий завод в місті Сталова Воля. Цей крок став поворотним моментом для подальшого динамічного розвитку компанії. Новий виробничий потенціал дозволив розширити існуючий асортимент продукції і дозволив значно збільшити експорт.

У 2003 році був запущений новий напрямок діяльності - виробництво водостічних систем BRYZA, за якими пішли софіти для підшивки покрівлі, що дозволило значно розширити сферу діяльності Групи на будівельному ринку.

У 2006 році було відкрито представництво в Україні, завдяки чому компанія Cellfast швидко стала одним з лідерів в своєму сегменті на цьому ринку.

У 2013 році для зручності Клієнтів в Україні був побудований логістичний центр в с. Рогозів Бориспільського району.

У 2015 році на новітньому ультрасучасному обладнанні було запущено виробництво садових інструментів

У 2016 році спеціально для ринків Франції та України була представлена водостічна система INES, зроблена за французькими стандартами

У 2022 році розпочато виробництво металевої водостічної системи BRYZA STAL

Чому CELLFAST?

З моменту створення компанія взяла за мету не тільки випуск якісної і надійної продукції, а й поставила перед своїми розробниками завдання - зробити вироблену продукцію максимально зручною в експлуатації для споживача. І колективу вдалося домогтися максимальних результатів в цих двох основоположних аспектах.

Компанія CELLFAST у виробництві товарів під своїми торговими марками якісно відрізняється від подібних виробників, представлених на ринку України:

  • Інноваційним підходом до розробок нових продуктів;
  • Широким асортиментом продукції, що випускається;
  • Високим професіоналізмом співробітників, які постійно підвищують свою кваліфікацію за рахунок компанії;
  • Гнучкою маркетинговою політикою, яка дозволяє формувати прийнятні конкурентні ціни;
  • Чітко налагодженою логістикою;
  • Прогресивною системою управління виробничим процесом

Черговий областю, з якою ми намагаємося йти в ногу - це дизайн. Протягом декількох років ми створюємо Cellfast Design Group, яка займається проeктуванням і наглядом за роботами в сфері дизайну нашої продукції. Ефективність нашої роботи призводить сьогодні до конкретних досягнень - в 2015 і 2018 роках ми стали переможцями престижної премії Red Dot Award, а в 2017 і 2018 роках, однією з найважливіших нагород у галузі дизайну в світі, з більш ніж 60-літньою традицією і світової репутацією - iF Design Award.